Puan Kazanımı ve Kullanımı | Playcard

Puan Kazanımı ve Kullanımı

Puan Kazanımı ve Kullanımı

Play kart ile anlaşmalı World Üye İşyerleri'nde yapacağın alışverişlerden puan kazanırsın.

Kazandığın puanları dilersen World Üye İşyerleri'nde kullanabilirsin. Ayrıca Hızlı Cep ile konuşma süresi/TL alabilir veya puanlarını Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları'na aktarabilirsin.

* Kartın kullanıma açık olduğu sürece kazandığın standart puanlarının son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Ancak kampanyalardan kazandığın ve kampanya koşullarında belirli bir süre içerisinde kullanılması gerektiği bilgisi verilen puanların son kullanım tarihinde geri alınmaktadır.

TL Yükleme

Cep telefonuna TL yüklemek çok kolay!

Turkcell, Vodafone faturasız hat sahibiysen, TL yüklemek için Turkcell ve Vodafone mağazalarına gitmene gerek olmadan, Kart İşlemlerim ile ya da Mobil Şube aracılığıyla anında ve kolayca hattına TL yüklemesi yapabilirsin.

TL yükleme işlemlerini İnternet Şubesi ve Mobil Şube ile üyelik gerekmeden, hızlı ve güvenli yapabilirsin.

Worldcep Kullan

İndirimli Worldcep ile çok daha az puan ile Turkcell TL/dakika süresi satın alabilirsin!

Worldcep'deki ayrıcalığın ile puanlarınla istediğin zaman TL/dakika süresi alabilir, sevdiklerinle dilediğin gibi, uzun uzun konuşabilirsin.

Puanlarınla TL/dakika süresi almak için, "Worldcep" kodunu, Türkçe karakter kullanmadan anne kızlık soyadını ve puan bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak yazıp, Turkcell 4433'e 1 SMS = 0,65 TL karşılığında gönderebilirsin. Ne kadar TL/dakika yükleyebileceğini Hesap Özeti'nden takip edebilirsin!

Aynı gün içerisinde ön ödemeli hatlar için en fazla 10.500 puan, faturalı hatlar için 18.200 puan yükleyebilirsin!

Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri TL; Turkcell Faturalı aboneleri dakika kazanma şansına sahiptir. Hediye TL yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek, dakika yüklemesi ise bir sonraki fatura dönemine yansıtılacaktır. Fatura kesim tarihinden en az 3 gün önce gönderdiğiniz kısa mesajlar ile kazandığınız hediye dakikalar bir sonraki fatura döneminde yüklenecektir.

  • Kampanya kapsamında kazanılan TL/dakika ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.
  • Kazanılan hediye TL'ler Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için yükleme tarihinden itibaren 90 gün boyunca her yöne yapılan arama ve mesajlaşmalarda geçerlidir. Kazanılan TL'ler data kullanımında da geçerli olup; kampanya kısa numaralarına yapılan kullanımda geçerli değildir.
  • Kazanılan hediye dakikalar Turkcell Faturalı aboneleri için 90 gün boyunca sadece ses aramalarında ve Turkcell yönüne yapılacak çağrılar için geçerlidir.
  • Kampanyaya ön ödemeli kurumsal hat aboneleri katılamamaktadır
  • Kazandığın hediye TL'leri aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsin:
  • Dakikası 0,4TL; atış periyodu 15 sn
  • Var olan hediye TL'lerinle yapabileceğin maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifen üzerinden ücretlendirilmeye devam edersin.
  • Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan TL ve dakikalar geçerliliğini yitirecektir.
  • Kalan TL'lerini öğrenmek için *123*90#'ı arayabilirsin.
  • Bu hizmet Turkcell şebekesi kullanılmak suretiyle sunulmaktadır.

*Kampanya katılım sayısında yoğunluk olması nedeniyle Turkcell paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar.