Play TLcard - Öğrenci Banka Kartı | Playcard

Play TLcard

Play TLcard

24 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Play TLcard'ın ile vadesiz hesabından para çekebilir, alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin!

Play TLcard'ınla yurt içinde ve yurt dışındaki ATM'lerden yaptığın para çekme işlemlerinin ve Visa/Maestro amblemli işyerlerindeki alışverişlerinin tutarı, Play TLcard'ının bağlı olduğu vadesiz hesabının bakiyesinden düşer. Ayrıca Play TLcard'ın ile World Üye İşyerleri'nden yaptığın alışverişlerden puan kazanırsın.

Play TLcard'ını internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken de kullanabilirsin. Üstelik alışveriş yaptığın internet sitelerinin World Üye İşyeri olması durumunda, alışverişlerinden puan kazanmaya devam edersin!

Play TLcard'ın ile Play sahiplerine özel bankacılık fırsatlarından yararlanırsın!

Alışveriş Yapabilirsin

Play TLcard'ın ile vadesiz hesabından para çekebilir, alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin!

Tüm TL card harcamalarını, Yapı Kredi Mobil'de hesap hareketlerinden inceleyebilir, kartına hesap bağlayabilirsin. Ayrıca Yapı Kredi Mobil’de kart başvurunu takip edebilir, kartına şifre belirleyebilirsin.

Play TLcard'ın, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. işyerinde para yerine geçer. Play TLcard'ın ile VISA ya da Maestro amblemini gördüğün tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsin.

Play TLcard'ınla yaptığın alışverişin tutarı, Play TLcard'ının bağlı olduğu vadesiz hesabının bakiyesinden düşer. Ayrıca Play TLcard'ın ile World Üye İşyerleri'nden yaptığın alışverişlerden puan kazanırsın.

Puan Kazanabilirsin

Play TLcard'ın ile World Üye İşyerleri'nden yapacağın alışverişlerden ve Yapı Kredi ATM'lerinden yapacağın bankacılık işlemlerinden puan kazanırsın. Kazandığın puanları, Play TLcard'ın ile 200.000'e yakın World Üye İşyeri'nde para yerine kullanabilirsin.

İnternetten Alışveriş Yapabilirsin

Play TLcard'ını internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken kullanabilirsin. Üstelik alışveriş yaptığın internet sitelerinin World Üye İşyeri olması durumunda, alışverişlerinden puan kazanmaya devam edersin!

Play TLcard'ın ile, internette alışveriş yapabilmen için, 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye olman gerekmektedir. Eğer bankamıza ait bir kredi kartı ile 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine hali hazırda üye isen, Play TLcard'ın ile alışveriş yapabilmek için tekrar üye olmana gerek yoktur.

* Play TLcard'ını internetten alışveriş yetkisini değiştirmek istersen, Yapı Kredi Şubeleri, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aracılığı ile talimat verebilirsin.

Bir SMS ile PlayTLcard'ının Hesap Bakiyesini Anında Öğrenebilirsin

Play TLcard'ın ile alışveriş yaparken "Acaba bakiyem yeterli olacak mı? Hesabımda ne kadar para var? Harcayabileceğim tutar nedir?" sorularının cevabını bir SMS ile öğrenebilirsin.

Play TLcard ile alışveriş esnasında kartının bağlı olduğu ana hesabın bakiyesini SMS göndererek anında öğrenebilirsin. Bunun için tek yapman gereken, Yapı Kredi İnternet Şubesi’ni kullanarak veya Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak Akıllı Asistan talimatı vermek.

Akıllı Asistan talimatı verdiğinde, Play TLcard'ının bağlı olduğu ana hesabın bakiyesini öğrenmek için; talimat verdiğin cep telefonundan büyük harflerle BKHESAP yazıp, bir boşluk bırakıp, sorgulamak istediğin banka kartının son 4 hanesini de yazarak 4440'a kısa mesaj olarak göndermen gerekmektedir. Karta bağlı ana hesabın bakiye bilgileri en kısa sürede SMS ile sana ulaşacaktır. (Örnek: BKHESAP 1234) Akıllı Asistan talimatını hemen ver, Play TLcard'ın ile alışverişte rahatlığın tadını çıkar...

ATM'lerde Yapacağın İşlemlerde Kullanabilirsin

Play TLcard sahibiysen;

Yapı Kredi ATM'lerinden,

  • Para çekebilir,
  • Para yatırabilir,
  • Hesapların arasında ya da bir başkasının hesabına havale yapabilir,
  • Elektrik, su, doğalgaz, kablolu TV, telefon, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarını ödeyebilir,
  • Bakiye bilgilerini inceleyebilirsin.

Play TLcard'ın ile yurt içinde diğer bankalara ait tüm ATM'lerden bakiyeni öğrenebilir veya para çekebilirsin.

Ayrıca, Play TLcard'ın ile dünyanın her yerinde, Plus, Cirrus/Maestro, Visa veya Mastercard amblemlerini amblemlerini gördüğün tüm ATM'lerden para çekebilirsin.

Play TLcard'ın ile yurt içindeki diğer bankalara ait tüm ATM'lerden yapılan para çekme ve para yatırma işlemleri için çekilen tutarın %1,15’i ile birlikte 1,04 TL işlem ücreti (BSMV hariç), bakiye sorgulama işlemi için 0,27 TL işlem ücreti (BSMV hariç) alınmaktadır.

Yurt dışında, ATM'lerden para çekilmesi durumunda her işlem için 3 USD işlem ücreti alınmaktadır. Play TLcard'ın ile Avrupa'da 16 Unicredit ülkesindeki 19.000 ATM'de ücret ödemeden para çekebilirsin.

Bankacılık Fırsatlarından Yararlanabilirsin

18-24 yaş arası Play TLcard sahibiysen;

  • Hesabın için hesap işletim ücreti ödemezsin,
  • Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde yapacağın EFT ve Havale işlemleri için ücret ödemezsin,
  • Hesabına gönderilen havalelerden ücret alınmaz.
  • Hesabına gelen döviz havale ödemelerinden ücret alınmaz.
  • Üstelik, Düzenli harçlık ile hesabındaki para hiç bitmez! Düzenli Harçlık ile her zaman paran olur, planlarını iptal etmek zorunda kalmazsın.  Hesabındaki para azaldığında, velinin hesabından senin hesabına otomatik olarak para transferi yapılır ve hesabındaki para belirlenen miktarın altına düşmez. Velinle birlikte en yakın Yapı Kredi şubesine gelerek Düzenli Harçlık'ı kullanmaya başlayabilirsin.