Yapı Kredi Play ile yurt dışında75 TL puan kazanıyoruz! | Playcard

Yapı Kredi Play ile yurt dışında
75 TL puan kazanıyoruz!

Yapı Kredi Play ile yurt dışında<br>75 TL puan kazanıyoruz!

Yapı Kredi Play ile 24 Ekim - 24 Kasım 2018 tarihleri arasında yurt dışında tek seferde yapacağın 350 TL ve üzeri harcamaya 15 TL, toplam 75 TL puan kazanabilirsin!

Kampanyaya SMS ile yurt içinden katılmak için "TATIL" yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını 4454’e gönderebilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki "Bana Özel" bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması yeterlidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirmek ve kampanyaya katılmak için tıkla!

Kampanya Koşulları

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun?

Kampanya Koşulları
  • Bir müşteri en fazla 75 TL puan kazanabilecektir.
  • Döviz hesap özeti talimatı olan müşteriler de kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mailorder, iade, puan kullanımı işlemleri, internet harcamaları, sanal kart ile yapılan işlemler dahil değildir. Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
  • Kampanyaya yurt içinden katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
  • Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilirsiniz. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Türk Telekom hatlar için 0,65 TL, Vodafone için 0,4 TL’dir. Yurt dışında bağlanılan operatöre göre ek ücret uygulanabilir.
  • Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “ Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 30 Kasım 2018 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 10 Aralık 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 11 Aralık 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.