Yapı Kredi Play ile yurt dışında30 TL puan kazanıyoruz! | Playcard

Yapı Kredi Play ile yurt dışında
30 TL puan kazanıyoruz!

Yapı Kredi Play ile yurt dışında<br>30 TL puan kazanıyoruz!

Yapı Kredi Play ile 18 Aralık 2017 - 18 Ocak 2018 tarihleri arasında yurt dışında yapacağın 150 TL ve üzeri 3. harcamaya 30 TL puan kazanabilirsin!

Kampanyaya SMS ile yurt içinden katılmak için "TATIL" yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını 4454’e gönderebilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki "Bana Özel" bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması yeterlidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirmek ve kampanyaya katılmak için tıkla!

Kampanya Koşulları

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun?

Kampanya Koşulları
  • Bir müşteri en fazla 30 TL puan kazanabilecektir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mailorder, iade, puan kullanımı işlemleri, internet harcamaları, sanal kart ile yapılan işlemler dahil değildir. Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
  • Kampanyaya yurtiçinden katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
  • Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilirsiniz. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Türk Telekom hatlar için 0,65 TL, Vodafone için 0,4 TL’dir. Yurt dışında bağlanılan operatöre göre ek ücret uygulanabilir.
  • Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “ Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 21 Ocak 2018 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Şubat 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Şubat 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.